1996'dan bugüne güvenilir çözüm ortağınız

  NPMR Ağır Görev Tipi Lisanssız El Telsizi

Kanal sayısı: 16
Frekans bandı: 446.000-446.100 MHz
Çalışma voltajı: 7.4 VDC ( 6.5-8.5 VDC)
Boyutları: 47 x 110 x 34 mm 
Ağırlık: 225 g ( anten ve batarya ile)
Çalışma Isı Aralığı: -30 °C - +60 °C

-Lityum İyon Polimer Batarya
-Kanal Tarama Özelliği
-DCS Dijital Ton Sistemi
-DSP Sayısallaştırılmış Hassas Alıcı
-IP54 Toza ve Suya Karşı Koruma
-Vox Sesle Gönderme
-Sesli Kanal Numarası Anonsu
-1000 mW Yüksek ve Kaliteli Ses
-Uzaktan Devre Dışı Bırakabilme

 

Sesli Kanal Anonsu

Kulaklıkla kullanımda ve yeterli ışık kaynağı olmayan ortamlarda hızlı ve doğru kanal seçimini kolaylaştıran bu özellikle kusursuz ve sürekli haberleşme imkanı verir.
 

Kanal Tarama

Farklı konuşma gruplarını tek telsiz cihazı ile takip etmek için kullanılan bu özellik yoğun grup telsiz yöneticileri için idealdir.


1000 mWatt Ses Çıkış Gücü

Kompakt yapısına rağmen NPMR standart ses çıkış gücü değerinin iki katı DSP teknolojisi ile parazitlerden arındırılmış ses ve hoparlör sistemine sahip tek telsiz modelidir, Ana gövde ile entegre Mikro ölçekli metal tozlarının manyetik çekim kuvveti yüksek olan telsiz hoparlörüne yapışmasını engellemek amacıyla geliştirilmiş panel hoparlör filtresi ve uzaklaştırılmış hoparlör sistemi yüksek koruma sağlamaktadır.


DCS Dijital Ton Sistemi

DCS Dijital Kodlu Susturma sistemi telsiz kullanımının yoğun olduğu alanlarda istenmeyen karışmaları engellemek için uygulanan susturma sistemidir.


VOX Sesle Gönderme, Eller Serbest Konuşma

VOX ( Voice Activated Xmit ) Sesle harekete geçen gönderme sistemi kullanıcının her iki elinin meşgul olduğu durumlarda konuşarak ellerini kullanmadan konuşma sistemidir, bu özellik NPMR modelinde standart olarak bulunmakla beraber kullanım performansını arttırmak ve aşırı gürültülü ortamlar için özel opsiyonel kulaklık mikrofon setleri tercih edilebilir.


Profesyonel Yapı

NPMR benzer ürünlerden edinilmiş mekanik tecrübelerin hassasiyetle uygulandığı geliştirilmiş profesyonel ağır görev kullanımına uygun gövdeye sahiptir, farklı kullanıcı gruplarının ihtiyaçlarına cevap veren ergonomik dizaynı sağlamlığının yanı sıra öne çıkan diğer mekanik özelliğidir.


Lityum İyon Polimer Batarya

NPMR Standart paketinde Yüksek kapasiteli en son batarya teknolojisi olan Lityum İyon Polimer batarya ile sunulmaktadır.

 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis