1996'dan bugüne güvenilir çözüm ortağınız

 HT 953 Atex UHF Lisanssız El Telsizi

Kanal sayısı: 8
-PMR446 kanal düzeni
-IP67 Toz ve Su Geçirmez 
-Fonksiyonel Lcd Ekran 
-Kanal Tarama
-DCS dijital ton sistemi
-Vox Sesle Gönderme
-Lityum İyon Batarya 

PMR446 Lisanssız

PMR 446 Lisans gerektirmeden kullanılabilen frekans aralığının 8 kanal ve 1024 alt kanala uyarlanmış şekli ile HT953 Standart tüm diğer telsizlerle uyum içerisinde çalışmaktadır.

Fonksiyonel LCD Ekran

Kanal Adı, Batarya Seviyesi, Batarya Durumu, Grup Numarası, Sinyal alış seviyesi, RF çıkış gücü seçimi ve diğer menü parametrelerinin görülebildiği arka plan aydınlatmalı geniş LCD ekran profesyonel kullanım için kolaylık sağlar.


VOX Eller Serbest Konuşma

VOX, Sesle devreye giren gönderme özelliği kullanıcın her iki elinin meşgul olduğu ortamlarda PTT tuşuna basmaya gerek olmadan konuşma imkanı sağlar, standart telsiz menüsünden devreye alınabilen ve hassasiyet ayarı yapılabilen VOX Kulaklıkla kullanımda eşsiz kullanım kolaylığı sağlar.


Kanal Tarama

Farklı konuşma gruplarını tek telsiz cihazı ile takip etmek için kullanılan bu özellik yoğun grup telsiz yöneticileri için idealdir.


DCS Dijital Ton Sistemi

DCS Dijital Kodlu Susturma sistemi telsiz kullanımının yoğun olduğu alanlarda istenmeyen karışmaları engellemek için uygulanan susturma sistemidir.


Ağır Görev Tipi Gövde

HT953 benzer ürünlerden edinilmiş mekanik tecrübelerin hassasiyetle uygulandığı geliştirilmiş gövdeye sahiptir, farklı kullanıcı gruplarının ihtiyaçlarına cevap veren ergonomik dizaynı sağlamlığının yanı sıra öne çıkan diğer mekanik özelliğidir.


Lityum İyon Batarya

HT 2.0 Serisi Telsizler Standart paketinde Yüksek kapasiteli Lityum İyon batarya ile sunulmaktadır.

 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis